Dobrévědět

Všechno co jste chtěli vědět o TEPfaktoru a báli jste se zeptat.
Upozornění:

  • Nedoporučujeme pro těhotné, epileptiky a slabší povahy.
  • Zákaz vstupu do herních prostor pod vlivem alkoholu.
  • Zákaz vnášení nápojů a občerstvení do herních prostor.
  • Dbejte pokynů personálu.
  • Zákaz manipulace s otevřeným ohněm.
  • Zákaz kouření v celém areálu.

Jak se mám do TEPfaktoru obléct?

Připravte se na to, že se budete muset sehnout, protáhnout, přelézt apod. Proto si vezměte nejlépe pohodlné volné sportovní oblečení (tričko s krátkým rukávem, dlouhé kalhoty nebo šortky), pevnou sportovní obuv a nezapomeňte si přibalit dobrou náladu. K dispozici jsou dámské a pánské šatny a sprchy.

Je v TEPfaktoru k dispozici občerstvení?

K vašemu občerstvení je připraven plážový samoobslužný bar se studenými i teplými nápoji, také pizza, bagety, sendviče nebo párky v rohlíku. V případě zájmu pro vás připravíme i grilování, catering, nebo jiné pohoštění.

Jak dlouho trvá hra a jaká je kapacita TEPfaktoru?

Kapacita TEPfaktoru pro hru je v současnosti až 100 osob současně. Průměrná doba hry na splnění všech úkolů činí cca 3 - 4 hodiny.


Je TEPfaktor bezpečný?

Ano. Bezpečnost je u nás na prvním místě. TEPfaktor prošel bezpečnostními normami. Nepřeceňujte však své síly. Úkoly řešte s klidem, rozvahou a spoluprací. Připravili jsme pro Vás také uzamykatelné skřínky, abyste si mohli zamknout své cennosti.

Mohou do TEPfaktoru i děti?

Soutěžní úkoly zvládnou samostatně děti od 10 let. Menší děti od 6 let s doprovodem rodičů.

Pokud máte malé děti mezi 3 až 6 lety, vezměte je do TEPfaktoru s sebou. Mohou s vámi jít do herních prostor a zúčastnit se jako diváci. Případně si mohou hrát u nás na pláži, kde mají 40m3 písku jen pro sebe a spoustu bábovek na hraní, zatímco vy si můžete užít hru TEPfaktor naplno.

Další aktivity:

Tipy na výlety v regionu:

CHCETE SI ZAHRÁT?