JEDINEČNÁ TÝMOVÁ ZÁBAVA INSPIROVANÁ PEVNOSTÍ BOYARD

TEPfaktor je ideální místo pro: Teambuilding, firemní akci, školní výlet, rodinný výlet.

Plánujete oslavu, párty či dokonce svatbu a nechcete být v Praze? TEPfaktor = jedinečné řešení!

Čeká zde na vás spousta zajímavých úkolů, kde v týmu až pěti osob zdoláváte pestrou variaci překážek zaměřenou na fyzičku, logiku, šikovnost a trpělivost. Prověříme vaší vytrvalost, souhru v týmu, odvahu, odhodlání a zápal pro hru. V TEPfaktoru platí doslova: BEZ TÝMU TO NEJDE!

O NÁS

V TEPfaktoru je především cesta cílem, nejdůležitější je si užít zábavu, pobavit se, zažít netradiční akci, uvolnit se a zahrát si. Nemusíte se bát ani pavouků, klaustrofobie, nebo toho, že nejste sportovní typ. Herní úkoly si vyberete dle svého gusta a kondice bez nutnosti splnit vše. Záleží jen na vás, jakou strategii zvolíte a kde budete chtít začít a kde skončit. Herní úkoly můžete řešit v libovolném pořadí. Na každý úkol máte neomezený počet pokusů.

Celá hra je řízena elektronicky, na zdolání každé překážky máte časový limit. Při neúspěšném plnění úkolu máte další šanci se pokusit o zdolání! TEPfaktor je inspirován pevností Boyard a celá hra je v tématu pirátů z Karibiku. Zdolávání každého úkolu doprovází napínavá tematická hudba. Kromě skvělé zábavy jsme pro vás připravili přes 300 m2 zastřešené pláže se samoobslužným barem. Ideální pro odpočinek, nebo divokou akci blízko Slap.

CO UMÍME
TEAMBUILDING 100%
ŠKOLNÍ VÝLET 92%
RODINNÉ VÝLETY 82%
DOBRODRUŽSTVÍ 91%
ZÁBAVA 100%
RELAX 84%
OBČERSTVENÍ 78%
UBYTOVÁNÍ 80%

NAŠI SPOKOJENÍ NÁVŠTĚVNÍCI

person
Kuba

"Už při vstupu do budovy jsem věděl, že mě čeká něco výjimečného. Jakmile jsem dostal čip, rozzářily se mi oči a těšil jsem se, jak se rychle dostanu do zlaté komnaty. Úkoly jsou tak promyšlené, že člověk chvílemi dostával vztek, jak mu nejdou splnit. Zato pocit při splněném úkolu bych přál zažít každému :)"

person
Sabča

"Ideální způsob, jak strávit den plný zábavy, adrenalinu a nekončícího napětí. Bylo to náročné a přitom velmi zábavné, moc se nám v TEPfaktoru líbilo. Žádné jiné místo vám neumožní překonat sebe samého tolikrát v jednom dni a dosáhnout tak neuvěřitelného pocitu hrdosti ze splnění úkolů."

person
Báša

"Nejvíce se mi na úkolech líbila týmová spolupráce. Žádný úkol nejde udělat v jednom. Každá komnata je úplně o něčem jiném, úkoly jsou fyzické, ale i logické a v tom vidím další kouzlo. Každý úkol je něčím jiný, každý úkol je skutečně výborně vymyšlený. Skvěle využitý volný čas. Užili jsme si den i noc plnou zábavy a akce. Strávil jsem zde navíc noc a na spaní na pláži vzpomínám dodnes."

ZÁBAVA ZAČÍNÁTEPfaktor

"Překonejte sami sebe, překonejte TEPfaktor"

TEPfaktorV POHYBU

Překonejte sami sebe, překonejte TEPfaktor!


CHCETE SI ZAHRÁT?